MPM III. kolo - VÝSLEDKY
pondělí 18. května 2015článek
V sobotu 16. 5. 2015 proběhl na Flash Wallu závod v lezení na obtížnost – III. kolo Moravského poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 117 závodníků a závodnic, kteří soutěžili v pěti věkových kategoriích.
Závodníci měli připravených 10 soutěžních cest v obtížnostech 4 až 9– klasifikace UIAA postavené od Krkavce a Kuby Dvouletého. Soutěžní cesty určené pro kategorie E – C předlezla Markétka Janošová a cesty pro kategorie B a A nám předvedl Kuba Dvouletý. Každá kategorie musela zdolat 4 soutěžní cesty, které rozhodly o vítězích.
Výsledky ve III. kole MPM
Kategorie „E“ (2007 a mladší) – dívky
- 1. Janošová Mariana – HK Orlová/HO TJ Baník Karviná; Salewa
- 2. Bartošová Mia – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 3. Králiková Ema – Vertikon Zlín
Kategorie „E“ (2007 a mladší) – chlapci
- 1. Šikula Jaroslav – HO Adrenalin Prostějov
- 2. Skoupý Samuel – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 3. Pernička Martin – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
Kategorie „D“ (2005 – 2006) – dívky
- 1. Gendová Karolína – „Korcle“ – Tendon Blok Ostrava
- 2. Pařilová Valerie – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 3. Benešová Elena – HO Vrchlabí
Kategorie „D“ (2005 – 2006) – chlapci
- 1. Slovák Daniel – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 2. Panenka Jerzy – Alpika Fpinka Wroclaw (PL)
- 3. Pešák Martin – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
Kategorie „C“ (2003 – 2004) – dívky
- 1. Dvořáková Kateřina – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 2. Plšková Adéla – ZŠ Vsetín – Luh
- 3. Králíková Nikola – Vertikon Zlín
Kategorie „C“ (2003 – 2004) – chlapci
- 1. Babača Čeněk – HO Příbor
- 2. Mikulec Martin – Vertikon Zlín
- 3. Houštěk Jindřich – HOVRCH Nové Město nad Metují
Kategorie „B“ (2001 – 2002) – dívky
- 1. Prokešová Simona – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 2. Deuserová Anna – HO Rebel Pustiměř
- 3. Žalská Daniela – HK Orlová/HO TJ Baník Karviná, Vilikus, Tendon Blok Ostrava
Kategorie „B“ (2001 – 2002) – chlapci
- 1. Holík Rostislav – HO Studénka
- 2. Nebojsa Jindřich – Kuřim
- 3. Kletenský Filip – HO Příbor
Kategorie „A“ (1999 – 2000) – dívky
- 1. Ondřejová Jana – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 2. Vymlátilová Natálie – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
- 3. Spáčilová Kateřina – SPL Pustiměř
Kategorie „A“ (1999 – 2000) – chlapci
- 1. Chytil Martin – HO Lipník nad Bečvou při SVČ
- 2. Skočdopole Jakub – HO Lipník nad Bečvou při SVČ
- 3. Mikuš Rostislav – „Korcle“ Tendon Blok Ostrava
Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další návštěvu na finále MPM konané 10. 10. 2015 opět na lezecké stěně Flash Wall.
V neposlední řadě bychom chtěli taktéž poděkovat všem sponzorům za věcné dary pro vítěze: CT climbing technology, Makak, Restday, Rock Point, Everest a Paramit.
otevírací doba
- PO – 15:00–22:00 hod
- UT – 15:00–22:00 hod
- STŘ – 10:00–22:00 hod
- ČTV – 15:00–22:00 hod
- PÁ – 15:00–22:00 hod
- SO – 10:00–20:00 hod
- NE – 10:00–20:00 hod
jak k nám
GPS souřadnice:
49.6005936N |
17.2948969E |
- Příjezd z Pavloviček: na ulici Libušina za firmou OLPRAN (po levé straně) odbočíte vlevo.
- Příjezd z ulice Lipenské: na ulici Libušina za Armádou ČR a modrým mostem odbočíte vpravo.
- Nesmíte dojet k firmě PRESBETON na ulici U panelárny!
Dostupnost:
- autobusem č. 14, 10 – zastávka „Civilní obrany“ (300 metrů)
- tramvají č. 4 – zastávka „Bělidla“ nebo „Pavlovická“ (15 min. pěšky)
- na kole (cyklostezka podél řeky Bystřičky)
diskuze
- 11.02.23 8:04 Petr
- 10.02.23 14:02 Pavel
- 11.12.22 14:22 Párek
- 04.09.22 19:37 Miroslava Švecová
- 10.06.22 10:26 Honza
- 18.01.22 15:59 Mirek
- 18.01.22 15:58 Mirek
- 30.12.21 21:29 Roman
- 30.12.21 21:29 Roman
- 26.12.21 21:49 Tomáš Krejčí